Skip to content
0500-49 50 60
0500-41 14 37
Måndag-Torsdag 07:00-16:30, Fredag 07:00-13:00
Öm Västra Backgården 541 36 Skövde

Kontakta oss

Allmäna frågorinfo@smkab.se

Beställningorder@smkab.se

Ordererkännande: oe@smkab.se

Vi är SMK

Patrik
Patrik Linder

Produktionsansvarig
Tel: 0500-495063
E-post: patrik@smkab.se

smk-jimmy
Jimmy Andersson

Order / Planering
Tel: 0500-495068
E-post: jimmy@smkab.se

Thomas
Thomas Karlsson

Produktionsteknik
Tel: 0500-495071
E-post: thomas@smkab.se

Holger
Holger Blomqvist

Marknad / Konstruktion
Tel: 0500-495064
E-post: holger@smkab.se

Joakim
Joakim Holm

VD / Marknad
Tel: 0500-495077
Mobil: 0708-759240
E-post: joakim@smkab.se

smk-petra
Petra Holm

Inköp / Kvalitet
Tel: 0500-495062
E-post: petra@smkab.se

Jonathan Dahlbäck
Jonathan Dahlbäck

Logistik
Tel: 0500-495067
E-post: jonathan@smkab.se

smk-magnus
Magnus Björk

Produktionssupport / Underhåll
Tel: 0500-495072
E-post: magnus@smkab.se

Skriv till oss

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a message.

Jobba hos oss

Vi söker produktionspersonal. Skicka din ansökan till info@smkab.se